reklama

Mesto spoplatnilo parkovisko medzi ZŠ Bottova a športovým gymnáziom

Parkovisko medzi základnou a strednou školou na Ulici Jána Bottu sú od pondelka 23. januára 2023 spoplatnené a stali sa súčasťou Zóny B.

Ako informovala trnavská radnica, na parkoviskách Zóny B sa platí v pracovných dňoch od 8. do 18. hodiny, najvýhodnejšia je platba cez webovú aplikáciu DataMesta (na adrese datamesta.trnava.sk) – 20 centov na hodinu.

Reprofto: Google Street View

Majitelia parkovacích kariet Rezident zóny parkujú v Zóne B zdarma. Zvýhodnení sú však všetci, ktorí majú trvalý pobyt v Trnave – do Zóny B si môžu kúpiť parkovaciu kartu za 50 eur na rok (mimotrnavských vodičov vyjde 200 eur).

Rodičia detí, ktorých deti navštevujú susedné školy, tu môžu medzi 14.00 až 16.30 h parkovať 15 minút zdarma. Ráno sa platí od 8.00 h, keď už vyučovanie prebieha.

FOTO: Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2023 19:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.