reklama

Z potravín ukradli vyše sto kusov masla, polícia pátra po osobách z kamier

Policajti vyšetrujú krádež 117 kusov masla z potravín na Bratislavskej ulici v Trnave.

Doposiaľ neznámy páchateľ zobral maslo rôznych druhov z chladiaceho regálu. Stalo sa to ešte na konci minulého roka, vo štvrtok 29.12.2022 okolo 14:30 h. Sieti potravín tak svojim konaním spôsobil škodu viac ako 370 eur.

„Ak vám niekto pred Silvestrom ponúkal maslo za výhodnú cenu, alebo viete o niekom, kto podozrivo veľa napiekol, ozvite sa nám. Rovnako nám dajte vedieť, ak ste spoznali osoby na fotkách. Potrebovali by sme sa totiž s nimi porozprávať. Ich výpoveď by nám mohla pomôcť objasniť túto nezvyčajnú krádež,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Akékoľvek poznatky k prípadu oznámte na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.


FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2023 13:10. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.