reklama

ARRIVA zabezpečí cez Veľkú noc všetky spoje v prázdninovom a sviatočnom režime podľa cestovných poriadkov

Spoločnosti ARRIVA na Slovensku zabezpečia prímestskú aj mestskú dopravu počas veľkonočných sviatkov podľa platných cestovných poriadkov vo sviatočnom a prázdninovom režime, rovnako, ako po iné roky. Svojim cestujúcim odporúčajú, aby venovali pozornosť značkám uvedeným pod číslom každého spoja.

„Veľkonočné sviatky prinášajú so sebou školské prázdniny aj dni voľna, takže ponuka autobusových spojov spoločností ARRIVA sa každoročne prispôsobuje menšiemu počtu cestujúcich. Na Veľký piatok 7. apríla, cez Veľkonočnú nedeľu 9. apríla a Veľkonočný pondelok 10. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a štátom uznané sviatky. V sobotu 8. apríla budú autobusy premávať vo víkendovom režime, ako počas akejkoľvek inej soboty v roku,“ uviedol Peter Stach, hovorca spoločností ARRIVA na Slovensku.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Počas školských prázdnin vo štvrtok 6. apríla a utorok 11. apríla 2023 môžu cestujúci využívať linky mestskej aj prímestskej dopravy v prázdninovom režime.

Spoje, ktoré počas prázdnin nepremávajú, sú v cestovných poriadkoch označené značkou 10, zatiaľ čo značka 11 označuje spoje, ktoré premávajú len cez školské prázdniny.

Platné cestovné poriadky nájdu cestujúci na webovej stránke v sekcii cestovné poriadky. Spoje premávajúce počas jednotlivých dní sú v nich označené príslušnými symbolmi.

ARRIVA informuje o aktuálnych cestovných poriadkoch, čipových kartách a výhodách ich používania, o prijatých zmenách a poskytovaných službách prostredníctvom webovej stránky, e-mailu informacie@arriva.sk alebo na linke zákazníckej podpory +421 915 733 733, od 8:00 do 20:00 každý deň vrátane víkendov a sviatkov.

Cestujúci sa tiež môžu prihlásiť na odber noviniek na internetovej stránke www.arriva.sk/newsletter.

Ulož ako PDF
Napísal 2. apríla 2023 17:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.