reklama

Počas jesenných prázdnin a Sviatku všetkých svätých budú autobusy ARRIVA premávať v prázdninovom a sviatočnom režime

Mestské a prímestské autobusy spoločností ARRIVA na Slovensku budú 30. – 31. októbra 2023 počas jesenných prázdnin jazdiť podľa cestovných poriadkov v prázdninovom režime, 1. novembra budú všetky autobusy jazdiť ako v nedeľu alebo štátom uznaný sviatok. V Trnave bude posilnená doprava na cintoríny.

Počas jesenných školských prázdnin v pondelok 30. októbra a utorok 31. októbra budú autobusy mestskej a prímestskej dopravy spoločností ARRIVA na Slovensku premávať podľa cestovných poriadkov v prázdninovom režime – to znamená, že nebudú premávať spoje označené v cestovných poriadkoch poznámkou 10.

Na Sviatok všetkých svätých v stredu 1. novembra 2023 budú všetky autobusy jazdiť ako v nedeľu alebo štátom uznaný sviatok.

Ilustračné foto: Arriva

Ako informoval manažér Arrivy Filip Bielik, v Trnave bude na sviatok Všetkých svätých 1. novembra počas celého dňa premávať posilová linka č. 25 na trase Kopánka, Nám. SUT – Prednádražie, G. Dusíka – Kamenný mlyn so zastávkami pri cintoríne na Kamennej ceste a Novom cintoríne na ulici T. Vansovej.

Všetky potrebné informácie získajú zákazníci na webovej stránke, prostredníctvom e-mailu informacie@arriva.sk alebo na zákazníckej linke +421 915 733 733 od pondelka do nedele v čase od 8:00 do 20:00.

Cestujúci majú zároveň možnosť zaregistrovať sa na odber aktuálnych informácií o cestovných poriadkoch, zmenách a obmedzeniach, novinkách i nových pracovných ponukách spoločností ARRIVA na Slovensku na internetovej stránke NEWSLETTER – ARRIVA na Slovensku.

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2023 12:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.