reklama

Autobusová doprava počas jesenných prázdnin a Sviatku všetkých svätých

V súvislosti s jesennými prázdninami a nadväzujúcim Sviatkom všetkých svätých sa od piatka 27. októbra do štvrtka 2. novembra 2017 očakáva presúvanie cestujúcich v rámci celého Slovenska.

Diaľkové autobusy ARRIVA express už majú len niekoľko voľných miest a spoločnosť odporúča cestujúcim overiť si ich dostupnosť na www.arrivaexpress.sk.

Ilustračné foto: Arriva

Autobusy prímestskej a mestskej dopravy ARRIVA Trnava budú v pondelok 30. a utorok 31. októbra premávať podľa cestovných poriadkov platných cez prázdniny.

Počas Sviatku všetkých svätých – 1. novembra – budú jazdiť autobusy v zmysle schváleného cestovného poriadku v sviatočnom režime.

Bližšie informácie nájdu cestujúci na arrivatrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 26. októbra 2017 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Autobusová doprava počas jesenných prázdnin a Sviatku všetkých svätých”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.