reklama

Objavte skryté poklady Nádvoria. Pestrý narodeninový program uzavrie koncert Dana Heribana

Už päť rokov sa v historickom srdci Trnavy nachádza nový priestor, ktorý pod svojou strechou združuje výnimočné kultúrne a kreatívne projekty. Je ním Nádvorie a svoju päťročnicu oslávi počas posledného aprílového víkendu.

Okrem koncertu kultovej britskej elektronickej kapely UNKLE, ktorý sa koná v sobotu 29. apríla, si Nádvorie v nedeľu 30. apríla pripravilo bohatý program pre veľké aj malé deti. Nuž a najlepšou správou je, že vstup na celé nedeľné podujatie je voľný.

Príďte aj vy objavovať skryté poklady Nádvoria. Za päť rokov, odkedy sa jeho brány otvorili po prvýkrát, sa toho totiž veľa zmenilo, a tak sa oplatí opäť nakuknúť do (skoro) všetkých jeho krásnych kútov. Na záver rodinného programu si spolu s deťmi môžete schuti zaspievať a zatancovať na dobrodružné pesničky Dana Heribana. 

Odhaľte aj vy, čo sa skrýva za múrmi a dverami, na poschodiach aj v podzemí. Nádvorie totiž nie sú len košaté platany a terasa, ale aj rádio, ateliér, galéria, komunitné centrum, coworkingový priestor, risografické štúdio, kultúrne centrum a samozrejme vynikajúce gastro. Budete sa môcť zahrať hru, počas ktorej objavíte naše nádvorácke poklady a na jej konci bude prvých čakať aj sladká odmena z kaviarne Thalmeiner.

Okrem toho sa môžu návštevníci tešiť na špeciálne rodinné menu v Akadémii, animátorské aktivity, cukrovú vatu a kolotoč na Nádvorí, tvorivé dielne od Makuki či Kubka z Kubiku a čítanie z krásnych kníh z dizajnového obchodíku Kumšt.

Deti si užijú svojich 5 minút slávy v kultúrnom centre Malý Berlín alebo si môžu aj s rodičmi nedeľné popoludnie skrátiť pri zábavnej stolnej hre v Coworkingu. Príďte nakuknúť aj do tajuplného podzemia komunitného centra Kubik a hlavne si užijete kopec srandy so všetkými, ktorí pre vás už päť rokov tvoria Nádvorie!

Podrobnosti o programe môžete sledovať vo facebookovej udalosti alebo na stránke www.nadvorie.com.

A ak vari ešte neviete, kde sa toto nové trnavské Nádvorie nachádza, nájdete ho medzi Štefánikovou ulicou č. 4 a Trojičným námestím. Odtiaľ stačí vbehnúť do uličky hneď vedľa kaviarne Thalmeiner.

Ulož ako PDF
Napísal 10. apríla 2023 22:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.