reklama

Talkshow Také zo života si posvieti na Dana Heribana, Lujzu Garajovú-Schramekovú a Dušana Vanča

Zamierte svoju pozornosť na osobnosti spoločenského a umeleckého života v zábavnej talkshow. Charizmatický moderátor Mário Šmýkal si posvieti na kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred. Jeho hosťami bude herečka a stand-upistka Lujza Garajová-Schrameková, herec a muzikant Dano Heriban a hudobník, spoluzakladateľ Trnavského rádia a riaditeľ Nádvoria Dušan Vančo.

Inšpiratívny večer v spoločnosti talkshow Také zo života, plný zaujímavých a zábavných momentov, sa uskutoční v stredu 10. apríla 2019 o 19. hodine.

Lujza Garajová-Schrameková

Ešte skôr než dobyla televízne obrazovky vystupovala Lujza v kluboch na stand-upoch, kde pravidelne dávala divákov do kolien svojimi vtipnými postrehmi a zážitkami zo svojho života. Odvtedy prešiel hodný kus času a Lujza začala pravidelne hrávať v populárnych seriáloch a moderovať talentovú šou. Svoj herecký talent však predviedla ešte pred tým, než na ňu zasvietili televízne reflektory.

Účinkovala v Radošinskom naivnom divadle či v Túlavom divadle. Aby toho nebolo málo, venuje sa aj spevu. To je ale talent!


Zľava D. Heriban, L. Garajová-Schrameková a D. Vančo

Dano Heriban

Trnavský rodák, ktorého ste bežne mohli stretnúť v Čajke. Známy to herec, ktorý sa môže pýšiť až tromi divadelnými ocenenia Dosky. Hrá v Slovenskom národnom divadle ale poznať ho môžete aj z televíznych projektov.

Kto chodí do kina, určite si ho pamätá z politického trileru Únos. Dano je však aj úspešný hudobník, ktorý vydal tri albumy: Leporelo, Na jeden dych a pre (nielen) deti Čosi úsmevné. Dano, to je číra energia, príďte sa nabiť! Navyše, večer si ho užijeme aj v úlohe hudobného hosťa. Tu už nie je o čom rozmýšľať.

Dušan Vančo

Mnohí ho poznajú pod umeleckým pseudonymom Foolk aj ako niekdajšieho šéfa Rádia_FM. Dušana, ktorý produkuje hudbu, dnes stretnete skôr v Trnave ako v hlavnom meste. Spoluzakladal Trnavské rádio a je tiež riaditeľom miesta pre súčasnú kultúru Nádvorie. Dušan je lokálpatriot a aj vďaka nemu je Trnava skvelým mestom.

Mário Šmýkal

Je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. V roku 2018 získal ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré.

INFO

Talkshow Také zo života
10. 4. (streda)
Miesto: Kino Hviezda, Paulínska 1
Štart: 19:00 hod.
Vstupenky: bit.ly/TakeZoZivota1004
FB event: https://www.facebook.com/events/584135378755437/

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2019 18:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.