reklama

Módna talkshow Vivien Fashion Time aj s herečkou Kristínou Farkašovou a tatérom Lacom Vrždákom

Druhý diel módnej talkshow Vivien Fashion Time sa uskutoční už vo štvrtok 17. marca. Moderátorka a autorka formátu Eva Vokounová privíta v Music a Cafe v City Arene troch zaujímavých a inšpiratívnych hostí.

Bližšie predstaviť publiku zaujímavých a šikovných ľudí, ich prácu, tvorbu, snaženie, radosti aj starosti, ktorým musia denne čeliť, ale aj priblížiť, čo všetko sa za ich prácou skrýva je cieľom trnavskej dizajnérky Evy Vokounovej prostredníctvom formátu talkshow.

Po úspešnej februárovej premiére prichádza na radu druhý diel Vivien Fashion Time opäť s trojicou hostí.

Pozvanie prijala herečka a dizajnérka Kristína Farkašová, módna redaktorka a blogerka Michaela Hollá a napokon aj známy trnavský tatér Laco Vrždák z Recoil Free Art Atelieru.

vivien2

Návštevníkov čaká aj prezentácia šperkov značky Vivien-handmade a značky Earringtree, spolu s výstavou šiat od dizajnérky Pavly Gejdošovej.

„Odhalíme aj premenu vizáže výherkyne facebookovej súťaže s vlasovým štúdiom Frederic Moreno a Beauty studiom Ivany Christovej pod vedením Daniely Christovej, ktoré pred a po talkshow ponúknu prítomným kozmetické poradenstvo,“ pozýva na podujatie Eva Vokounová.

Každá vstupenka je zároveň zľavovým kupónom na nákup šperkov značky Vivien-handmade.

Vstupenky je možné si kúpiť už teraz v Music a cafe Trnava, alebo v deň akcie na mieste.

Udalosť nájdete aj na Facebooku, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 13. marca 2016 22:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.