reklama

Netradičná módna prehliadka na pešej zóne. Originálnu prácu ukážu tri trnavské dizajnérky

TRI slová. TRI módne značky. TRI prehliadky. TRI ženy, ktoré sa rozhodli pre slobodu. Móda je ich láska, móda za nich rozpráva. „Ak je v dnešnej dobe živiť sa tým, čo nás baví revolúciou, tak vám ju dnes predvedieme.“

Vo štvrtok 6. augusta o 18. hodine vás tradične pred trnavskou radnicou privíta absolútne netradičný program. Módna prehliadka troch trnavských dizajnérok.

„Divadelných a hudobných akcií tu máme more, avšak čo sa týka módy, hladina tohto jazierka, je absolútne tichá. Dizajnéri a šikovní ľudia nemajú veľa možností na prezentáciu, preto sme veľmi radi, že nám mesto Trnava poskytlo priestor a podalo pomocnú ruku v rámcie akcie Leto na korze,“ hovorí dizajnérka Eva Vokounová z Vivien-handmade.

Na pešej zóne čaká na vás vizuálne, ale aj hudobne nabitý program, ktorým vás prevedie moderátor Martin „Chyno“ Chynoranský.

tri-in

Koho a čo uvidíte?

Vivien-handmade: Značka, za ktorej menom stojí dizajnérka Eva Vokounová. Vo svojej tvorbe sa zameriava najmä na ručne vyrábané extravagantné doplnky. Kolekciu tvoria najmä šperky – záušnice, jediné svojho druhu v Európe, ktoré ste mohli vidieť aj na Miss Slovensko 2014.

U Vivien nájdete aj iné doplnky v podobe náhrdleníkov, čeleniek čo opaskov. „Základom mojich šperkov je láska a radosť z mojej práce. Zbožňujem, keď sa ženy neboja byť samé sebou, keď spolu nachádzame ich ženskosť, eleganciu a SEBAVEDOMIE. Na prehliadke predstavím úplne novú, letnú kolekciu, plnú jemnosti a nevšednosti,“ pozýva. (Viac info tu a tu)

ALATE milinery: Katka Žgančíková, výtvarníčka, scénografka a dizajnérka, spriada plány ako všetkých oklobúčiť!

Značka Alate, ktorú založila, zobrazuje zhmotnenie jej predstavy o nosení klobúkov ako spôsob každodennej zábavy, ako súčasť životného štýlu. Premieta svoje myšlienky do klobúka, pretože: „Čo v hlave, to aj na hlave!“ Alate sa tak stáva víziou, ktorá postupne nadobúda hmatateľný tvar. Vytvára nezabudnuteľný, ručne tvarovaný „zážitok“ s puncom elegancie a originality. Nová letná kolekcia sa objavuje a vzniká niekde medzi lúkou a lesom, slnkom a tieňom. Vonia slamou a šteklí do tváre… (info tu)

Ostrovska createur: Slovenská módna návrhárka, ktorá získala ocenenie na Bratislavských módnych dňoch v roku 2013 a v septembri minulého roka sa zúčastnila podujatia New York Fashion Week, na ktorom reprezentovala Slovensko kolekciou oblečenia inšpirovanou Milanom Rastislavom Štefánikom.

Jej kolekcia s názvom „Štefánik“ s historizujúcimi prvkami newyorské publikum nesmierne oslovila. Blaženka Ostrovská zanechala skvelý dojem, mala veľký ohlas. A konečne príde aj do rodnej Trnavy, ukázať svoje krásne modely! (viac tu)

Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Ulož ako PDF
Napísal 4. augusta 2015 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.