reklama

Trnava bude mať svoju módnu talkshow Vivien Fashion Time. Premiéra už v sobotu

Trnava bude mať prvú módnu talkshow Vivien Fashion Time. Autorkou formátu a zároveň moderátorkou je Trnavčanka Eva Vokounová.

Prvými hosťami novej talkshow budú blogerka Iveta Horváthová, stylistka a módna redaktorka časopisu Emma Monika Blahová a módna fotografka Petra Baranovičová.

Hovoriť sa bude o zákulisí módneho priemyslu, ako to na Slovensku funguje, čo všetko práca ľudí pohybujúcich sa v módnom biznise obnáša, hostia prezradia aj to, či sa z módy dá u nás vyžiť.

“Ideou talkshow je bližšie predstaviť zaujímavých a šikovných ľudí, ich prácu, radosti aj starosti, ktorým musia denne čeliť. V Trnave a okolí máme množstvo šikovných ľudí, ktorí sa snažia prebíjať svetom módy. Vyrábajú, tvoria, majú skvelé nápady, sú šikovní. Rada by som ich predstavila a zároveň ukázala, čo všetko sa za ich prácou skrýva,” predstavuje svoj zámer Eva Vokounová.

Mladá trnavská šperkárka vytvorila pred niekoľkými rokmi značku Vivien Handmade. Doma v Trnave ručne vyrába originálne šperky, ako jediná na území Slovenska a Českej republiky sa zaoberá ručnou výrobou záušníc.

“Sama dobre viem, aké náročné je uspieť, uživiť sa, získať si meno a dôveru. Chceme svetu predstaviť nielen módne trendy, novinky, ale priniesť možno aj osvetu, aby ľudia spoznali, čo všetko práca dizajnérov, tvorcov a výrobcov obnáša, čím prechádzajú, ako sa im darí,” približuje sympatická Eva.

Premiéra Vivien Fashion Time sa uskutoční už v sobotu 20. februára v Music a Cafe v City Arene so začiatkom o 19. hodine.

Talkshow sa má konať pravidelne, postupne bude prinášať rozhovory s mladými šikovnými umelcami aj ľuďmi, ktorí už niečo dosiahli a môžu byť ostatných inšpiráciou.

Udalosť na Facebooku: www.facebook.com/events…
Stránka talkshow: www.facebook.com/vivienfashiontime

Súčasťou premiéry bude aj výstava šiat od dizajnérky z Trnavy Blaženy Ostrovskej ktorá zaujala aj na New York Fashion Week a výstava módnych fotografií Petry Baranovičovej.

vivien-pl1

Ulož ako PDF
Napísal 16. februára 2016 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnava bude mať svoju módnu talkshow Vivien Fashion Time. Premiéra už v sobotu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.