reklama

Juraj Kemka bude hosťom zábavnej talkshow Pozor, spoiler!

Nová talkshow vzniká na pôde kultúrneho centra Malý Berlín a predsedať jej bude osvedčená moderátorská dvojka Pavol Hubinák a Juraj Malíček. Obľúbený filmový, divadelný a televízny herec Juraj Kemka bude ich celkom prvým hosťom, a to už v utorok 8. septembra 2020 o 19.00 h.

Dvojicu Hubinák – Malíček budú mnohí poznať už z vysielania Rádia_FM.

V nová talkshow bude o živote a vesmíre, ale aj o všetkom medzi tým. Ako zodpovední moderátori si trúfajú garantovať, že sa dozviete vždy viac, ako ste kedykoľvek chceli vedieť, veď sú naslovovzatí odborníci.


Juraj Kemka

Taký Pavol Hubinák sa dlhoročne živí prácou so zvukom a hudbou, aj keď je odmala na jedno ucho hluchý.

Juraj Malíček ako najväčší teoretik a fanúšik popkultúry v tejto dvojici zabezpečuje prehľad vo všetkých ostatných sférach života, umenia a kultúry. Spolu sa radi nechajú unášať od jednej témy k druhej, a to celkom bez ohľadu na diváka.

Ich prvý hosť Juraj Kemka patrí medzi najobľúbenejších hercov súčasnosti. Sympatický štyridsiatnik rád zabáva dospelé aj detské publikum a nehanbí sa o svojich názoroch rozprávať nahlas.

Ak by ste mali stále pochybnosti, o zábavu sa postarajú nielen takmer kompetentní moderátori a hosť, ktorého sa na rozdiel od nich aj oplatí spoznať, ale aj pripravené videovsuvky.

Vstupné na talkshow sú sympatické 3 €, no v deň konania sa dvihne už na 5 €. Vstupenky sú dostupné na stránke Malého Berlína.

S ohľadom na protiepidemické opatrenia sa návštevníci môžu spoľahnúť, že v Malom Berlíne robia všetko pre zdravie divákov, vystupujúcich i pracovníkov centra.

Prečítať si o krokoch nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí, môžete tu.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2020 20:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Juraj Kemka bude hosťom zábavnej talkshow Pozor, spoiler!”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.