reklama

Tip na víkend: Navštívte remeselné trhy na hrade Červený Kameň

Jedinečná atmosféra, nádherná architektúra a veľké množstvo originálnych produktov – to všetko vás čaká na Červenokamenských remeselných trhoch na hrade Červený Kameň počas predĺženého víkendu od 6. do 8. mája 2023.

Hrad Červený Kameň ponúkne víkendový program, ktorý si užijete s celou rodinou.

Viac ako 60 remeselníkov predstaví svoje originálne výrobky a zručnosti priamo v areáli hradu. Ak hľadáte darčeky pre svojich priateľov a rodinu alebo nejaké pekné ozdoby pre seba, milovníkov remesiel, rozhodne si prídete na svoje.

FOTO: Hrad Červený Kameň

Na trhovisku, otvorenom počas všetkých troch dní od 9. do 17. hodiny, uvidíte prekrásne keramické výrobky, originálne kožené kabelky, pletené oblečenie a doplnky, šperky, tradičné drevené hračky a mnoho ďalších krásnych vecí, ktoré nie sú k dispozícii v obchodoch.

„Okrem remeselných stánkov si návštevníci môžu vychutnať prehliadky hradu so skúseným sprievodcom, ktorý priblíži históriu tohto krásneho miesta, ale aj výhľad z nádvoria pri šálke kávy alebo čaju a navštíviť sokoliarsky dvor v areáli hradu, kde môžu pozorovať dravce v ich prirodzenom prostredí,“ poznamenal kultúrno-propagačný manažér hradu Ľuboš Haršány.

Sprístupnený bude samozrejme aj anglický parku priamo pri hrade.

Červenokamenské remeselné trhy sú zážitkom nielen pre milovníkov remesiel, ale aj pre tých, ktorí sa radi oddajú príjemnému víkendovému programu.

FOTO: Hrad Červený Kameň

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2023 9:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.