reklama

Pozvánka: Víkend detí na hrade Červený Kameň

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa na Červenom Kameni rozhodli spestriť návštevu hradu všetkým deťom a ich rodičom. Dva dni plné zábavy a dobrodružstva môžete prežiť počas víkendu 11. – 12. júna 2022 od 9.00 do 17.00 hod.

Počas návštevy hradu budete musieť rozlúsknuť niekoľko hádaniek a šifier aby ste správne vyplnili tajničku a na konci získali sladkú odmenu.

Zabaviť sa môžete aj v tvorivých dielničkách alebo si zakúpiť niečo pekné u niektorého z remeselníkov.

FOTO: Hrad Červený Kameň

Ak ešte nepoznáte autora najpopulárnejších detských pesničiek na slovenskom internete, tak si návštevu múzea určite nenechajte ujsť.

Hovorí si Miro Jilo a počas víkendu odohrá na hrade Červený Kameň hneď niekoľko koncertov pre deti.

Čo pesnička, to zaujímavá interaktívna detská hra. Koncert pre deti začína vždy o 13,30 a 15,30 hod.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 7. júna 2022 13:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.