reklama

V podzemí Červeného Kameňa odohrajú posledné predstavenie letnej sezóny Kráľova metresa. Zamlčaný osud Marianny Pálffy.

SNM-Múzeum Červený Kameň vás pozýva v sobotu 2. septembra 2023 na posledné divadelné predstavenie letnej sezóny s názvom Kráľova metresa. Zamlčaný osud Marianny Pálffy.

Hlavné scénické podujatie sezóny predstaví príbeh Marianny Pálffy, prvej metresy v dejinách habsburského rodu. Ako sa dostala z Červeného Kameňa až na viedenský dvor, priamo do
spálne cisára a uhorského kráľa Jozefa I.? A s čím všetkým musela bojovať po tom, ako cisár predčasne zomrel?

Predstavenie sa bude odohrávať v najväčších pivniciach Strednej Európy, ktoré budú môcť diváci zažiť v netradičnom scénografickom prevedení a v atmosfére živej sláčikovej hudby inšpirovanej Johanom Sebastianom Bachom.

Začiatok predstavenia je vždy o 18.00, 19.30 a 21.00 hod.

Vstupenky si môžete zakúpiť online cez aplikáciu GoOut.

FOTO: SNM-Múzeum Červený Kameň

Ulož ako PDF
Napísal 31. augusta 2023 10:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.