reklama

Jarmok na golfe ponúkne okrem športových zážitkov v peknom prostredí aj tradičné špeciality

Golfový areál v Kamennom mlyne na okraji Trnavy privíta už štvrtý ročník podujatia s názvom Jarmok na golfe, ktoré sa bude konať počas víkendu od 8. do 10. septembra 2023.

Obľúbené podujatie bude prebiehať v areáli Golf Trnava od piatku 15:00 h., v sobotu a v nedeľu sa program začne na poludnie o 12:00 h.

„Okrem golfových odpalísk a lekcií golfu zdarma pripravíme aj jarmočné občerstvenie. Návštevníci si môžu vychutnať tradičné špeciality ako kačica s kapustou a lokšami, cigánska či burčiak. Vítané sú opäť aj väčšie skupiny, ktoré si môžu zahrať golf za pomoci profesionálnych trénerov,“ priblížil marketingový manažér Jakub Hrušovský z Golf Trnava.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Pre deti si organizátori pripravili bohatý program v okolí golfového odpaliska. „Pre najmenších účastníkov chystáme maľovanie na tvár i nafukovacie atrakcie. Golfový program ozvláštnia inštruktori, ktorí im pomôžu so základmi golfu,“ Jakub Hrušovský.

V sobotu doobeda sa uskutočnia dva golfové turnaje. Najprv si talentovaná mládež zahrá regionálnu túru olympijských nádejí a následne golfisti odohrajú turnaj s názvom Trnavské týčko.

Jarmok na golfe je podujatím pre golfistov, ale tiež pre tých, ktorí golf nikdy nehrali. Nepotrebujú́ na to ani špeciálnu výstroj a všetko potrebné si môžu v areáli zapožičať.

„Na začiatok postačí košík golfových loptičiek určených na odpaľovanie na odpalisku. O všetko ostatné sa postarajú naši inštruktori, ktorí vám ochotne poradia a pomôžu so správnou technikou a odpalom,“ doplnila event manažérka Daniela Novotná.

Vstup na trojdňové podujatie je zdarma. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke golftrnava.sk

Ulož ako PDF
Napísal 5. septembra 2023 12:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.