reklama

Na trnavskom golfe bude Októberfest. V krásnom prostredí si môžete zašportovať aj vychutnávať bavorské špeciality

Trnavský golfový areál v Kamennom mlyne privíta premiérový ročník akcie s názvom Októberfest na golfe, ktorá sa bude konať počas dvoch dní od 6. do 7. októbra 2023.

Podujatie inšpirované originálom z nemeckého Mníchova sa uskutoční počas piatka a soboty od 12:00 do 19:00 h.

Ilustračné foto: Golf Trnava

„Teší nás záujem ľudí o dobrú gastronómiu v krásnom prostredí Kamenného mlyna. Po úspešnom podujatí Jarmok na golfe sme tentokrát pripravili Októberfest. Pozývame všetkých ľudí, aby si prišli užiť jesenné golfové popoludnie a zároveň si pochutiť na bavorských špecialitách, ktoré pripraví kuchár s dlhoročnými skúsenosťami z Nemecka a Rakúska. Samozrejme, bude pripravené tankové remeselné pivo podávané v litrových krígľoch,“ hovorí Daniela Novotná, event manažérka.

Organizátori pripravili pre verejnosť bohatý športový program. Okrem golfu si návštevníci môžu vyskúšať aj jeho futbalovú verziu – footgolf.

„Zároveň si budú môcť sobotné popoludnie spestriť sledovaním golfových turnajov dvojíc Texas Scramble od 14:00 hodiny,“ dodáva Jakub Hrušovský, marketingový manažér.

Vstup na podujatie je zdarma. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke golftrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2023 14:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.