reklama

Na jarmoku nájdete vyše štyri stovky predajných stánkov, mesto umožní návštevníkom bezhotovostné platby

Tradičný trnavský jarmok od štvrtka 14. do nedele 17. septembra 2023 prinesie do mesta stovky predajných stánkov s pestrým sortimentom, ľudové remeslá, koncerty a podujatia a samozrejme občerstvenie. Ako informovala mestská radnica, návštevníkov čaká 336 predajcov na 449 predajných miestach.

Minimálna doba predaja pre všetkých predajcov je od 9.00 do 18.00 h. Novinkou pre návštevníkov je možnosť bezhotovostnej platby v každom stánku.

„Nemusíte mať pri sebe hotovosť, zaplatíte pohodlne aj platobnou kartou alebo prostredníctvom mobilu či smart hodiniek. Zákazník má slobodu rozhodnúť sa. Platba kartou je iba jednou z možností, ktorú si môže zákazník vybrať. Naďalej sa dá platiť v hotovosti vo všetkých stánkoch i na kolotočoch. Kartou môžete platiť za tovar v akejkoľvek hodnote, mesto žiadne obmedzenia nestanovilo. Predajcovia majú povinnosť umožniť zákazníkovi platbu kartou, a to za zvýhodnených podmienok,“ priblížilo mesto Trnava.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Hlavná časť jarmoku sa bude odohrávať v lokalite Trojičného námestia, Hlavnej ulice, Paulínskej a Dolných bášt. Občerstvenie je situované na Vajanského a Trhovej ulici.

Kolotoče nájdu návštevníci na parkovisku za OD Jednota, na Dolných baštách a za Paulínskou ulicou.

V Promenáde sa uskutoční tradičné podujatie Stredovek za hradbami, ako aj Rozprávkový svet za hradbami.


Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2023 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.