reklama

Radnica hľadá firmu na prevoz, montáž a demontáž stánkov, ako aj ďalšie služby. Zmluvu chce podpísať na štyri roky

Mesto hľadá firmu, ktorá bude počas štyroch rokov poskytovať služby súvisiace s prepravou, montážou a demontážou drevených predajných stánkov vrátane ich príslušenstva a ostatného mobiliáru.

Mesto Trnava zverejnilo výzvu na predkladanie ponúk na viaceré služby a úkony. Zmluvu s prípadným dodávateľom chce uzavrieť na obdobie 4 rokov.

Predpokladaná hodnota zákazky je 199 000 eur s DPH.

Ilustračné foto

Trnavská radnica požaduje oceniť nasledovné úkony: – naloženie, vyloženie, montáž, demontáž pôvodných drevených stánkov vrátane prepravy v rámci Trnavy , naloženie, vyloženie nových drevených jednostánkov/občerstvovacieho stánku/prístrešku vrátane prepravy, naloženie, vyloženie nových drevených dvojstánkov vrátane prepravy, naloženie, vyloženie a prevoz ostatného mobiliáru vrátane prepravy, preprava drevených stánkov a mobiliáru v prípade prevozu mimo mesta Trnava, pohotovostná služba montéra/údržbára počas Tradičného Trnavského jarmoku a Adventných trhov, pohotovostná služba elektrikára počas Tradičného Trnavského jarmoku a Adventných trhov, práca montéra/údržbára, práca elektrikára.

V zozname výrobkov a zariadení, ktoré sú súčasťou požadovaných služieb a súvisiacich úkonov, nájdeme okrem iných 38 drevených nedemontovateľných jednostánkov, 10 drevených nedemontovateľných dvojstánkov, 2 nedemontovateľné stánky pre občerstvenie, 165 záhradných stolov, 353 záhradných lavíc, 79 bufetových stolov, 37 oceľových zábran, 5 párty stanov, 38 stánkov z PVC, 12 drevených stolíkov a 6 prístreškov, latkový plot, betlehem, 7 prenosných toaliet, 43 mobilných plotov, 57 rozvodných skríň, či 51 vodových ventilov.

Lehota na predkladanie ponúk trvá do 20. augusta 2018.

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2018 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica hľadá firmu na prevoz, montáž a demontáž stánkov, ako aj ďalšie služby. Zmluvu chce podpísať na štyri roky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.