reklama

Radnica hľadá firmu na údržbu lavičiek a mestského mobiláru. Zmluvu chcú podpísať na dva roky

Trnavská radnica hľadá prostredníctvom verejnej súťaže firmu, ktorá sa bude dva roky starať o lavičky, stojany na bicykle a mestský mobilár na území Trnavy a Modranky.

Zákazka zahŕňa 976 lavičiek, 190 stojanov na bicykle, ako aj mobilár ako sú napríklad stĺpiky s ozdobnými reťazami, informačné nosiče a tabule, stĺpy na vlajky, prístrešky, mreže, zábradlia, predajné stánky a pulty, rôzne zariadenia ako je napríklad chladiaci systém pešej zóny a prvky osadené v rámci adaptácie mesta na dopady zmeny klímy či ďalšie súčasti verejných priestranstiev, ktoré plnia funkciu občianskej vybavenosti a možno ich definovať ako mobiliár.

„Predmetom zákazky je zabezpečenie údržby a opráv lavičiek a mobiliáru v meste tak, aby všetky prvky boli počas celého roka funkčné, bezpečné, esteticky pôsobiace a spôsobilé pre daný účel. Súčasťou je aj presun, premiestňovanie, montáže a demontáže lavičiek a prvkov mobiliáru podľa potrieb a pokynov mesta Trnava,“ približuje samospráva.

Ilustračné foto

Prípadný nový dodávateľ údržbárskych prác, ktorý vzíde z verejnej súťaže, bude riešiť opravy, prípadne výmeny všetkých poškodených častí jednotlivých prvkov mobiliáru, zabezpečovať bude čistotu lavičiek a mobiláru, ako aj ich novú povrchovú úpravu maľovaním a natieraním.

Dodávateľská firma bude pre mesto realizovať aj odstraňovanie starých náterov a hrdze z kovových konštrukcií, odstraňovanie graffiti, nálepok a reklám, montáž a demontáž, čistenie predajných stánkov či dovoz, rozloženie, čistenie a odvoz stolov a lavíc pri kultúrnych a spoločenských akciách organizovaných mestom.

Cenové ponuky môžu firmy predkladať na mestský úrad do 28. júla 2017.

Odhadovaná hodnota zákazky je 45-tisíc eur s DPH.

Ulož ako PDF
Napísal 19. júla 2017 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica hľadá firmu na údržbu lavičiek a mestského mobiláru. Zmluvu chcú podpísať na dva roky”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.