reklama

Radnica hľadá firmu na údržbu a opravy 128 detských a športových ihrísk na území mesta

Údržbu a opravy detských a športových ihrísk v Trnave na základe požiadaviek mesta má vykonať v roku 2017 spoločnosť, ktorú chce radnica nájsť prostredníctvom verejnej súťaže.

Predmetom zákazky za odhadovanú čiastku 60 000 eur s DPH je údržbou a opravami zabezpečiť funkčnosť a bezpečnosť ihrísk.

Na území mesta sa v súčasnosti nachádza 128 ihrísk, z toho je 89 detských a 39 športových ihrísk.

V decembri 2016 mesto spracovalo pasportizáciu detských a športových ihrísk, ktorý obsahuje mapové a databázové údaje o prvkoch, ktoré jednotlivé ihriská obsahujú.

Ilustračné foto

Údržba sa realizuje na základe bežnej kontroly stavu ihrísk, ktorá sa zameriava na celkový stav zariadení ihrísk – najmä na nedostatky, ktoré by mohli byť spôsobené vandalizmom a na čistotu plôch.

V rámci údržby sa zabezpečuje napríklad čistota plôch, úprava a čistenie informačných tabúľ, nátery a povrchové úpravy súčastí ihrísk, mazanie pohyblivých častí a drobné opravy.

V rámci údržby sa v mesiacoch marec – apríl realizuje výmena piesku v pieskoviskách. Počas roka prebieha aj pravidelné celosezónne čistenie piesku, preplachovanie a prehrabávanie pieskovísk.

Opravy ihrísk a ich zariadení sa uskutočnňujú na základe zistení bežnej a prevádzkovej kontroly. Tá sa zameriava hlavne na funkčnosť a opotrebenie súčastí ihrísk. Opravy sa vzťahujú na všetky súčasti ihrísk. V prípade, ak oprava prvku alebo zariadenia nie je možná, prípadne je ekonomicky nevýhodná, je možná výmena prvku, časti alebo celého zariadenia.

Záujemcovia o účastť na verejnej súťaži musia svoje ponuky doručiť mestu do 15. júna 2017.

Kritériom je cena za poskytnutie služieb.

Ulož ako PDF
Napísal 8. júna 2017 13:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Radnica hľadá firmu na údržbu a opravy 128 detských a športových ihrísk na území mesta”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.