reklama

VedoMost v knižnici o slovenských družiciach vo vesmíre

Projekt Knižnice Juraja Fándlyho v Trnave VedoMost, ktorý je určený všetkým, ktorých zaujíma svet vedy a techniky, ponúkne v piatok 3. novembra 2023 o 16:30 hod. prednášku pod názvom Slovenské družice vo vesmíre.

Prednášajúcim bude Ondrej Farkas z firmy Spacemanic, ktorá sa venuje satelitným misiám a spolupracuje s Európskou vesmírnou agentúrou.

Prednáška je určená nielen odborníkom v danej oblasti, ale aj laikom, a tým, ktorých fascinuje vesmír a snaha ľudstva o kolonizáciu vzdialených hviezd.

(ľm)

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2023 8:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.