reklama

Predvianočnú zasneženú Trnavu zasiahli výpadky dodávok elektriny

V niektorých častiach Trnavy zaznamenali v sobotu 23. decembra 2023 v podvečerných a večerných hodinách výpadky dodávok elektriny.

Podľa našich informácií verejné osvetlenie nefungovalo okolo 18. hodiny na Špačinskej či Rybníkovej ulici, na niektorých križovatkách nefungovali semafory.

Poruchy zaznamenali podvečer po 17.30 hodine napríklad aj obyvatelia obytného súboru Arboria, sídliska Zátvor, Vodáreň, časti Kopánky, krátkodobo pocítili problémy aj na Družbe, sídlisku ČSM či v južnej časti mesta.


Večerná Trnava, sobota 23. decembra 2023

FOTO: Dionýz T. / trnava-live.sk

Problémy s dodávkami elektriny či poruchami môžu súvisieť s hustým snežením, ktoré zasiahlo Trnavu a okolie počas soboty.

Podľa údajov Západoslovenskej distribučnej poruchy zaznamenali na desiatkach odberných miest na území Trnavy, ešte okolo 19.30 evidovali výpadok na Nitrianskej ulici.

Výpadky boli evidované aj v niektorých obciach, napríklad v Smoleniciach, Trstíne, Bukovej, Dechticiach či Šúrovciach.

Poruchy odstraňovali energetici priebežne v rádoch desiatok minút.


Mapa s evidovanými poruchami v Trnave počas 23. 12. 2023

ZDROJ: Západoslovenská distribučná

Ulož ako PDF
Napísal 23. decembra 2023 19:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.