reklama

Gašparík, Haščík a Klokner vytvoria v MZ spoločný Klub nezávislých poslancov

Novozvolení nezávislí poslanci mestského zastupiteľstva Róbert Gašparík, Peter Haščík a Jozef Klokner sa dohodli na vytvorení spoločného Klubu nezávislých poslancov NEKA.

Stalo sa tak “po vzájomnom informovaní sa o predstavách o naplnení svojich volebných programov a budúcej činnosti a práci poslanca”, informoval Jozef Klokner, ktorý sa stal predsedom klubu.

klokner
Predsedom Klubu sa stal Jozef Klokner

O vzniku Klubu nezávislých poslancov v súlade s Organizačným a rokovacím poriadkom Mestského zastupiteľstva (MZ) mesta Trnava informovali aj budúceho primátora Petra Bročku.

“Klub ponúka spoluprácu v mestskom zastupiteľstve všetkým, ktorí budú pracovať v prospech občanov mesta bez ohľadu na politické tričká a budú mať ochotu riešiť veci verejné transparentne a nezištne v záujme občanov mesta,” spoločne vyhlásili poslanci Róbert Gašparík, Peter Haščík a Jozef Klokner.

V najbližších dňoch sa uskutočnia rozhovory o zmysluplnej spolupráci s jednotlivými subjektmi zastúpenými v MZ.

Trnavské mestské zastupiteľstvo bude zložené z 12 nezávislých poslancov na spoločnej kandidátke OZ Lepšia Trnava, 13 poslancov bude mať pravicová koalícia KDH, OĽaNO, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ, tri mandáty získala strana SMER-SD a traja zvolení poslanci sú nezávislí a budú pôsobiť v Klube nezávislých poslancov.

Ustanovujúce rokovanie MZ sa uskutoční v piatok 12. decembra na radnici.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2014 15:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

12 komentárov pre “Gašparík, Haščík a Klokner vytvoria v MZ spoločný Klub nezávislých poslancov”

 1. 1
  sanitar says:

  Presne toto som čakal. Prave ste predstavili najlepšie platených poslancov v nadchádzajúcom volebnom období.

  • 1.1
   flego 2 says:

   Nakoniec Vám budú vládnuť tí najneschopnejší z Vás. To je trest za neochotu podieľať sa na politike.
   Platón (428-328 p.n.l.)

 2. 2
  Zoja says:

  U nás chalani v pivnici si otvorili klubovňu. Chodia tam cvičiť do posilovne. Na stenách majú holé baby. A dobre im je, čo by ne. Len tak ďalej, sce to kluby nezávislácke všade kam sa kukneš ..

 3. 3
  gabo says:

  Ja tomu nerozumiem. Jední sú nezávislí a tí druhí ešte nezávislejší či ako?

 4. 4
  fru-fru says:

  Tak Jožko strhol masku a potvrdil, že bol nasadený na rozbitie hlasov – kým si ľahko domyslíte, teraz sa spojil s Klobásom a vznikne klub Za lepšiu tlačenku.
  Bystrovi sa bude lepšie spávať už nebude sám …

 5. 5
  hej hou says:

  Ten fenomen nezavislych poslancov je smiesny. To, ze sa to nevola politicka strana ale OZ je pro forma. Stale je to to iste. V sucasnosti je trend byt NEKA, tak som NEKA.

 6. 6
  pedro says:

  akeze rozhovory o spolupraci? ved podla vedomia a svedomia zdvihnut ruku, predlozit navrh a na nezavislu veceru si doma. este aj spravy stihnes

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.