reklama

V City Arene otvárajú na ploche 1000 metrov štvorcových detské zábavné centrum Kinder Club

Farebný, zábavný a bezpečný. Kinder Club alebo svet detskej zábavy otvárajú po týždňoch starostlivých príprav 12. decembra 2015 v trnavskej City Arene.

Hýbať sa, skákať, loziť, testovať, objavovať, jednoducho robiť si čo sami chcú s dostatkom priestoru a kopou možností umožní detské centrum Kinder Club s niekoľkými desiatkami atrakcií pre deti rôzneho veku denne od 10. do 20. hodiny.

Okrem množstva zábavných hracích prvkov je návštevníkom k dispozícii príjemné posedenie pri kávičke Nespresso, wi-fi, TV či služby animátora.

Tým najdôležitejším sú samozrejme hry a zábavné prvky.

kinderclub-t

Na ploche približne 1000 metrov štvorcových sa deti dosýtosti zabavia na trampolíne, v chachaboxoch – preliezkach plných úžasných hračiek, využiť môžu lezeckú stenu, multifunkčné ihrisko, kreatívny kútik, šmykľávky, autíčka, bludisko, veľkou atrakciou sú penové delá či guľôčkový vodopád, ale aj štyri elektrické kolotoče a mnoho ďalších lákadiel, ktoré môžu vaše ratolesti objavovať a vyskúšať v novom Kinder Clube.

V Kinder Clube môžu robiť spoločnosť svojim deťom samotní rodičia, alebo ich môžu s dôverou zveriť do starostlivosti vyškolených animátorov a v pohode si nakúpiť alebo zájsť na stretnutie.

Detské zábavné centrum prináša aj možnosť usporiadať detské oslavy s kompletnými službami vrátane darčeku pre oslávenca, jedla, pitného režimu alebo organizované vstupy pre skupiny detí.

O niekoľko týždňov pribudne v priestoroch centra obchodík pod názvom Party Fiesta, ktorý prinesie širokú ponuku kostýmov pre deti aj dospelých, rovnako tak tu nájdete všetko, čo budete potrebovať pre svoju párty.

Vstup do Kinder Clubu sa nachádza v City Arene od Dolných bášt.

Všetky dôležité informácie nájdete aj na www.kinderclub.sk.

(PR článok)

FOTOGALÉRIA:
kinderclub

kinderclub1

kinderclub2

kinderclub3

kinderclub4

kinderclub5

kinderclub6

kinderclub7

kinderclub8

kinderclub9

kinderclub10

kinderclub11

kinderclub12

kinderclub13

kinderclub14

kinderclub15

kinderclub16

Ulož ako PDF
Napísal 11. decembra 2015 12:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.