reklama

Silvester na námestí opäť poteší aj rodiny s deťmi

Silvestrovský program na Trojičnom námestí začne 31. decembra o 16. hodine.

Rozlúčka s rokom 2015 je tak ako v ostatných rokoch rozdelená na dve časti – popoludní sa uskutoční program pre deti a rodiny.

Obľúbený herec Maťo Žák otvorí o 16. hodine svoje Divadlo Agape, od 17. hodiny sa deti spolu s ním môžu zabaviť a zatancovať si aj priamo na veľkom pódiu.

O 18. hodine príde na rad Rodinný ohňostroj.

silvester-rodinny-2

Večerný program štartuje na námestí o 22.30 hodine koncertom nádejnej poprockovej kapely Ewelin, ktorých pol hodinu pred polnocou vystrieda DJ Paul La Poyd.

Trojičné námestie spoločne odpočíta aj s pomocou veľkoplošnej obrazovky posledné sekundy roka 2015, päť minút po polnoci odpália Novoročný ohňostroj.

Zábava v podobe diskotéky bude na námestí pokračovať do 02. hodiny.

Ohňostrojové salvy budú v tomto roku po prvý raz strieľať z nového miesta – Divadelnej uličky. Doteraz využívané priestory za meštianskymi domami v susedstve mestskej veže totiž už nie je možné využívať z technických ani bezpečnostných dôvodov.

SILVESTROVSKÝ PROGRAM NA TROJIČNOM NÁMESTÍ

16.00 Predstavenie pred deti – Divadlo Agape
17.00 Detská diskotéka, súťaže, voľná zábava
18.00 Rodinný ohňostroj (cca 10 min)

22.30 Koncert skupiny Ewelin (pop, rock)
23.30 Diskotéka – DJ Paul La Poyd
00.05 Novoročný ohňostroj (cca 15 min)
00.15 – 02.00 Diskotéka DJ Paul La Poyd

Ulož ako PDF
Napísal 30. decembra 2015 9:26. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “Silvester na námestí opäť poteší aj rodiny s deťmi”

 1. 1
  Palo says:

  Ohnostroj trval do 5 minut.

 2. 2
  feri says:

  ohnostroj trval viac ako 7 minut a bol super, lebo mam fotku 18:07 a este strielal !!!

 3. 3
  trnavčan says:

  Ohňostroj stačí byť len symbolický , inak všetky tie petardy a hlučný a nebezpečný cirkus su len vyhodené peniaze , ktoré by mohli poslúžiť na doležitejšie veci , ktore chrania život detí a dospelých , čo tak ako už v iných mestách zrušiť koncert na namesti a peniaze radšej použiť naprilad na dalšie osvetlovanie prechodov pre chodcov ,a pod. Ved stačia stanky , predajné trhy . Akosti sa vytráca zmysel Vianoc A ten určite nebol , nieje ani nebude v takomto rámuse , nehovoriaca už o tých strasných urazoch.

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.