reklama

Štart jarmoku bol v Trnave chladný a usmoklený

jarmokŠtyri stovky predajných stánkov, desaťtisíce návštevníkov, tradičný burčiak, cigánska, medovníky, remeselníci, kolotoče, ale aj lacná komercia – to všetko neodmysliteľne patrí k Tradičnému trnavskému jarmoku. Ten tohtoročný odštartoval pozvoľna už vo štvrtok krátko popoludní, sprevádzaný chladným a usmokleným počasím. „Víkend má byť prívetivejší, azda čosi utŕžime,“ nádejal sa ujko rezbár zo stánku na Trojičnom námestí.
Podobné myšlienky sa preháňali aj mysľou riaditeľa jarmoku Jozefa Jakubca. „Najväčšou hrozbou je pre stánkarov a predajcov nepríjemný vietor. Hádam nás pohroma obíde, meteorológovia sú v predpovediach sily vetra pomerne optimistickí,“ pousmial sa v stredu, deň pred štartom jarmoku.

Ulož ako PDF
Napísal 9. septembra 2007 23:12. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.