reklama

Najväčší slovenský developer postaví na 60 hektároch logistiku za štyri miliardy

hbreavisŠtyri miliardy korún plánuje investovať neďaleko Zavaru spoločnosť Logistické centrum Trnava. Developerom projektu je HB Reavis Group a sesterská spoločnosť Ipec-Management. Na ploche 60 hektárov neďaleko automobilky PSA Peugeot Citroen vznikne priemyselno – logistické centrum s prenajímateľnými priestormi pre potreby budúcich nájomníkov. Podľa informácií hovorcu HB Reavis Group Mira Sedláka, „projekt, ktorého celková hodnota dosiahne 4 miliardy korún, je v štádiu príprav dokumentácie pre územné konanie“.

HB Reavis Group je najväčším slovenským developerom, vo svoj portfóliu má zapísaných viacero multimiliardových projektov. O termínoch výstavby priemyselno – logistického centra pri obci Zavar zatiaľ hovorca spoločnsoti Miro Sedlák bližšie hovoriť nechcel. „Nejde o špekulatívny projekt, tempo výstavby sa prispôsobí dopytu konkrétnych klientov. Takže predikovať termín v tejto chvíli nie je možné,“ uviedol. Investor predpokladá, že o skladové, administratívne a priemyselné priestory v Trnave bude záujem, pretože ide o strategickú polohu s výborným napojením na diaľnicu D1. Pozemok o rozlohe 60 hektárov, na ktorom vznikne 240-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej plochy sa nachádza v dotyku severného obchvatu mesta niekoľko stoviek metrov od automobilky PSA za fabrikou Sweedwood (bývalý Spartan).

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2007 22:35. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.