reklama

C&A postaví pri Trnave nové distribučné centrum, prácu tu nájde 300 ľudí

Spoločnosť CTP, významný medzinárodný priemyselný developer, a spoločnosť C&A, známy predajca módy, podpísali zmluvu na prenájom 30-tisíc m2 v CTParku Trnava. Vďaka tejto investícii vznikne v trnavskom regióne viac ako 300 nových pracovných miest.

Začiatok výstavby nového logistického a distribučného centra pre spoločnosť C&A je naplánovaný na september 2017, stavebné práce by mali byť ukončené v druhej polovici 2018.

„Sme veľmi radi, že si spoločnosť C&A vybrala náš CTPark Trnava ako vhodné miesto pre ich logistické a distribučné centrum, ktoré bude zásobovať 9 krajín regiónu strednej a východnej Európy. Prenajali sme im flexibilné priestory s možnosťou postupného rozšírenia. CTPark Trnava ponúka strategickú polohu a je ideálnym miestom aj pre distribučné centrá a logistiku,“ hovorí David Vais, Senior Business Development Manager, CTP.

Vďaka výbornej lokácii trojpodlažného skladu v CTParku Trnava, bude môcť spoločnosť C&A ešte rýchlejšie a efektívnejšie zásobovať 380 obchodov v deviatich krajinách v rámci regiónu strednej a východnej Európy a to v Rakúsku, Chorvátsku, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Česku, Maďarsku, Poľsku a Slovensku. Práve trnavské distribučné centrum bude zohrávať centrálnu úlohu aj pri plánovanej zmene v nastavení logistiky, ktorej cieľom bude zrýchliť dodávanie tovaru.


CTPark sa nachádza v susedstve automobilky PSA

CTPark v Trnave má aktuálne 9 nájomcov, spoločnosti Faurecia Slovakia, Leadec, Streit, Plasticoncept, TI Automotive Slovakia, Datalogic Slovakia, Calberson Slovakia, GEFCO, Plastic Omnium Inergy, ktorí majú v prenájme plochu s rozlohou 55 000 m2 v celkovo šiestich objektoch.

Priemyselný park zatiaľ celkovo zamestnáva približne 2 500 ľudí.

Spoločnosť CTP nedávno investovala do zelene v okolí CTParku Trnava až 200-tisíc EUR. V rámci tejto investície v parku vysadila viac ako 7-tisíc rastlín, čím výrazne prevýšila pôvodné požiadavky samosprávy.

CTPark Trnava sa nachádza len 5 kilometrov od centra Trnavy a 50 kilometrov od Bratislavy. Nachádza sa v blízkosti závodu PSA Peugeot Citroën a svojou polohou je ideálny nielen pre výrobu automobilových komponentov, ale aj pre logistické a distribučné činnosti.

O CTP

CTP je medzinárodný developer, ktorý sa špecializuje na zaisťovanie a správu špičkových technologických priemyselných zón na mieru. Klientmi CTP sú miestne i celosvetové spoločnosti, ktoré vykonávajú nové alebo rozširujú existujúce strategické investície v strednej Európe.

CTP vlastní sieť CTParkov, najväčší integrovaný systém špičkových priemyselných zón v strednej Európe s priestormi triedy A s rozlohou približne 3,9 miliónov m2, ktoré sa nachádzajú na viac ako 60 miestach. Na Slovensku má spoločnosť CTP v súčasnosti päť aktívnych priemyselných parkov: CTPark Bratislava, CTPark Voderady, CTPark Trnava, CTPark Nitra a CTPark Žilina.

Ulož ako PDF
Napísal 14. augusta 2017 12:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “C&A postaví pri Trnave nové distribučné centrum, prácu tu nájde 300 ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.