reklama

Na JobSpoTT 2018 v Trnave si nájde prácu každý. Kto chce

Najväčší jesenný veľtrh práce v regióne prináša okrem 50 vystavovateľov z radov významných spoločností aj množstvo výnimočných a inšpiratívnych osobností, zaujímavý program a skvelé tipy, ako uspieť v kariérnom raste. Široké spektrum zamestnaní, zóna Ako sa stať…, poradenský kútik, Mama zóna, Zdravotný kútik či súťaž zručnosti na vysokozdvižnom vozíku – to všetko nájdu návštevníci na podujatí JobSpoTT. Uskutoční sa 6. novembra 2018 v Mestskej športovej hale na Rybníkovej ulici v Trnave.

Inšpirujte sa príbehmi úspechu

Inšpirovať vás bude Bekim Aziri. Sám si našiel miesto v živote. Bez predsudkov. Oliver Lippo zase porozpráva ako vymenil Zlaté klince v reklamnej agentúre za prácu robotníka. A kto je v ich fabrike hviezda ako Sagan.

Ak ste budúci žurnalista, prihovorí sa vám Michael Szatmary so svojimi skúsenosťami zo sveta televízie i známy chemik Peter Szolcsányi, ktorý si nenchá ujsť náhodu ako zdroj inšpirácie. Keď hľadáte stáž, brigádu, chcete pracovať ale aj učiť sa v zahraničí, príležitostí na debatu o vašej budúcnosti bude naozaj dosť.

Nájdite odvahu zmeniť to, čo chcete

Záujemci o zamestnanie, ktorí hľadajú nové výzvy, sa môžu dozvedieť o svojom novom uplatnení na tzv. Vzdelávacom pódiu.

V rámci pásma „Ako sa stať…“ vám pracovné uplatnenie v rôznych odboroch predstavia vývojár svetoznámych bicyklov Kelly´s Michal Divinec, fyzioterapeut Miro Dlhoš, kvalitár Stanislav Lelko, úradná prekladateľka Silvia Holéczyová, kariérna poradkyňa Paula Pastierova, či gurmán Rado Nackin a mnoho ďalších.

Ilustračné foto

Široké spektrum povolaní i benefitov

Máte prácu, ale rozmýšľate o zmene? Na výstavnej ploche nájdete pracovné ponuky od 50-tich veľkých a prestížnych firiem a v priestoroch poradenského kútika nájdete aj ponuky malých a stredných firiem z trnavského regiónu.

V benefitnej uličke sa predstavia firmy, ktoré ponúkajú pre firmy výhody, lákadlá na pridanú hodnotu pracovať práve v ich firme. Na JobSpoTTe si preto nájdu svoje ku sociálnym programom a vychytávkam pre zamestnancov aj manažéri, ktorí sa starajú o pracovný komfort ľudí vo firme.

Mamičky majú svoj priestor v MAMA zóne, kde dostanú praktické rady ako reštartovať kariéru bez ohľadu na vek a handicapy, ktoré im vytvára starostlivosť o rodinu. V zdravej zóne si môžete pocvičiť, naučiť sa zrelaxovať ale i odmerať EKG za 60 sekúnd.

Počas celého podujatia prebieha v stánkoch spoločností množstvo súťaží o hodnotné ceny, stačí sa len zapojiť a je možné vyhrať napr. najmodernejší tablet iPad.

Špeciálnou časťou je súťaž zručnosti v jazde na vysokozdvižnom vozíčku Šimunek Cup, ktorá je obľúbenou atrakciou podujatia a koná sa už tretíkrát.

(TS)

INFO

JobSpoTT 2018 je najväčším kariérnym veľtrhom pracovných príležitostí v Trnave a širšom okolí pod záštitou organizácie Národné kariérne centrum.

Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú spoločnosti BOGE Elastmetall Slovakia, Groupe PSA a Šimunek a partnerom spoločnosť Adecco.

Súčasťou JobSpoTTu je aj Malý JobSpoTT dňa 27.10.od 12.00 do 19.00 hodiny v City Aréna v Trnave.

Viac na www.jobspott.sk

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2018 10:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.