reklama

JobSpoTT 2018 – najlepšie pracovné ponuky pod jednou strechou

Novembrový veľtrh práce v Trnave ponúka viac ako 3000 pracovných pozícii, stretnutia s výnimočnými a inšpiratívnymi osobnosťami, zaujímavý program a skvelé tipy, ako uspieť v kariérnom raste.

Mestská športová hala v Trnave bude 6.novembra patriť všetkým, ktorí si hľadajú, či chcú zmeniť prácu, ale aj tým, ktorí hľadajú inšpiráciu, rovnováhu medzi prácou a osobným životom a chcú si spraviť prehľad o benefitoch v pracovnej kariére.

Piaty ročník veľtrhu pracovných príležitostí JobSpoTT ako novinky prinesie rozšírenie zóny pre matky, zónu – Cestuj a pracuj, benefitnú uličku a Zdravú zónu, ale napríklad aj priestor na nájdenie si vhodného pracovníka pre malé a stredné firmy.

Pestrá ponuka pracovných miest

Brigáda, stáže, práce popri štúdiu, trvalé zamestnanie vo väčších spoločnostiach, či práca pre matky končiace materskú dovolenku alebo ľudí po 50tke, pracovné pozície v malých a stredných firmách.

Na svoje si príde každý, nakoľko sa pod jednou strechou stretne viac ako 50 zamestnávateľov najmä z trnavského, ale i ostatných krajov, ktorí si pre záujemcov pripravili široký výber voľných pracovných miest.

Spoločnosti ako ZF, Boge, Groupe PSA, Adecco, Amazon, I.D.C. Holding, DHL, Tesco, Lidl a mnoho iných hľadajú operátorov výroby, mechanikov, účtovníkov, inžinierov, vodičov, tím lídrov, finančných analytikov, kuchárov, koordinátorov, manažérov či kvalitárov, alebo obchodníkov.


Plagát

Na všetky otázky odpovedia zástupcovia firiem, ktorí budú záujemcom k dispozícii priamo na mieste podujatia. Kariérni poradcovia zase poradia, ako si napísať správne životopis, ako si vybrať zamestnanie, ktoré záujemcu bude baviť, či ako zvládnuť pohovor bez stresov.

Prvýkrát dostanú na JobSpoTTe priestor aj malí a strední podnikatelia. Záujemcom ponúknu pracovné miesta, ktoré hľadajú vo svojich firmách – vodičov, účtovníkov, zdravotných pracovníkov, spracovateľov ovocia, či kuchárov…

Ak hľadáte prácu, alebo pracovníka k vám do firmy, JobSpoTT ponúka tzv. STOLIČKY, kde si môžete ponuku pracovných pozícií v malých a stredných firmách pozrieť.

Bohatý program plný zvučných mien

Okrem ponuky pracovných príležitostí čaká na návštevníkov bohatý program, ktorý zaujme ľudí hľadajúcich si zamestnanie, ale aj ľudí, ktorí sa rozhodli pre nové kariérne smerovanie a obzerajú sa po výhodnejšej a lepšie platenej pozícii.

Zaujímavé témy a priestor na diskusiu otvoria mnohé zvučné mená, ktoré sa podelia o skúsenosti, názory a zážitky zo svojho kariérneho života. Jedným z nich bude aj Oliver Lippo, ktorý sa po kariére úspešného kreatívca a vyčerpaní inšpirácie stal montážnym pracovníkom. Študentom, ktorí majú záujem o podobnú prácu, porozpráva svoje skúsenosti a taktiež prečo a ako sa stal ním.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia stand-up comedy, alebo aj sit-down tragedy s Bekimom. Bekim Aziri, ktorý po nešťastnom úraze zostal na invalidnom vozíčku, sa svojim osudom nedal zlomiť a s humorom a dobrou náladou motivuje hendikepovaných i zdravých ľudí.

V poobedných hodinách vystúpi Michael Szatmary, bývalý redaktor televízie Markíza. Michael sa po deviatich rokoch rozhodol opustiť brány jednej z našich najúspešnejších televíznych staníc, aby sa stal sám sebe šéfom a okrem stand-upu sa venoval ďalších pracovným aktivitám a svojej rodine.

Tešiť sa môžete na jeho prednášku pod názvom: Ak vás nikto z budúcnosti nepríde varovať, zrejme svoju prácu nerobíte až tak zle.

Z vedeckej sféry sa predstaví aj Peter Solcsanyi, známy chemik, ktorý záujemcom o prácu porozpráva niečo na tému: Náhody ako zdroj inšpirácie.

Inšpiratívne témy ponúka aj druhé pódium s témou: Ako sa stať… Priamo s ľuďmi, ktorí povolanie vykonávajú, je možné sa porozprávať ako sa stať kariérnym poradcom, PCčkáorm, konštruktérom, kreatívcom, personalistom, či sprievodcom v cestovnej kancelárii.

Už tri roky po sebe budú v rámci tradičného outdoorového Šimunek Cupu súťažiť najlepší pracovníci z firiem v riadení vysokozdvižných vozíkov.


JobSpoTT sa uskutoční už po piaty raz

Ilustračné foto

Benefity pre všetkých

V rámci hesla Worklife Balance, ktorým sa nesie tohtoročný JobSpoTT, sú pripravené benefity aj pre samotných zamestnávateľov. V benefitnej uličke totiž nájdu okrem rôznych výhod aj skvelé tipy na zdravú stravu, pohyb či životosprávu, ktoré ich zamestnancom pomôžu vyčistiť si hlavu, nabudiť myseľ a povzbudiť ich do ďalšej práce.

Odborníci z centra fyzioterapie Rehabilica sa v zdravej zóne budú venovať nielen budúcim fyzioterapeutom ale pre všetkých záujemcov pripravili nutričné a fyzioterapeutické poradenstvo, ukážky cvičení a správneho sedenia. V zdravej zóne budú prebiehať aj merania EKG a okysličenia krvi prístrojom WIWE. Pre mamičky je tiež pripravená vlastná MAMA ZÓNA, plná zaujímavých tipov a rád o využití času a taktiež pracovných pozícii pre mamičky, ktoré sa chcú vrátiť späť do práce. 

Na svoje si prídu aj milovníci cestovania, ktorí sa dozvedia niečo nové a zároveň inšpirujú v zóne Cestuj a pracuj, kde im budú k dispozícii aj zástupcovia z agentúry Injoy. Pre študentov sú pripravené workshopy a rôzne súťaže.

Nepremeškajte svoju príležitosť a príďte v utorok 6. novembra 2018 na veľtrh práce JobSpoTT do Trnavy.

Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú spoločnosti Boge, Groupe PSA a Šimunek a partnerom spoločnosť Adecco.

Viac na www.jobspott.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2018 8:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.