reklama

Strojník, elektrikár, dispečer či likvidátor poistných udalostí. Aké pracovné ponuky vás čakajú na JobSpoTTe 2023?

Pracovné ponuky zohrávajú kľúčovú rolu pri hľadaní práce. Tohtoročný JobSpoTT, ktorý sa uskutoční 26. apríla 2023 v hoteli Holiday Inn, ich prináša viac ako 3300. Bez ohľadu na to, či ste čerstvý absolvent, alebo skúsený profesionál, si medzi nimi môžete nájsť tú svoju. Prinášame vám stručný prehľad ponúk, spomedzi ktorých si na JobSpoTTe môžete vyberať.

Generálny partner podujatia JobSpoTT, spoločnosť ZF Slovakia a.s., prináša na veľtrh práce ponuky práce na pozície operátor výroby, strojárenský robotník, prevádzkový zámočník, mechanik elektrotechnických zariadení, či kontrolór kvality.

V ponuke spoločnosti ZF Slovakia a.s. je tiež práca na oddelení meničov, dvojhmotnostných zotrvačníkov, kaliarni a lisovni.

Na JobSpoTT 2023 prichádzajú zamestnávatelia s ponukami pre záujemcov s praxou v technických pozíciách ako strojár, zriaďovač, montážny pracovník, dispečer, operátor skladu, elektromechanik.

Ilustračné foto: JobSpoTT

Záujem je aj o technikov kvality, teamleaderov výroby či logistiky, supervízorov výroby a vývojových konštruktérov. V neposlednom rade môžeme spomenúť predavačov, špecialistov nákupu, health špecialistov či safety špecialistov a likvidátorov poistných udalostí. Lákavé je aj množstvo pozícií pre elektrikárov či mechanikov.

Zaujímavé sú aj ponuky šité na mieru pre absolventov stredných odborných škôl. Spomedzi mnohých vyberáme napríklad pozície ako junior dispečer, operátor skladu, technický koordinátor, či junior nákupca.

Uplatnenie tu nájdu aj mechanici elektrotechnických zariadení, konštruktéri, elektroprojektanti a technici NDS. Taktiež môžeme spomenúť pozície ako strojní zámočníci, elektrikári či strojníci jadrových zariadení.

Spomedzi množstva ponúk vyžadujúcich vysokoškolské vzdelanie vyberáme napríklad pozície ako špecialisti treasury, industriálni inžinieri, HR špecialisti, projektoví inžinieri, projektoví manažéri pre výskum a vývoj, inžinieri vývoja meracích prípravkov, či plant inžinieri.

Medzi ponúkanými pozíciami svoje miesto našli aj pozície leteckých mechanikov, strelcov, kuchárov, hudobníkov, vodičov a veľa ďalších. Na JobSpoTTe budete môcť nahliadnuť aj do pracovných ponúk zo zahraničia.

Preto neváhajte a príďte si vybrať tú svoju v stredu, 26. apríla v hoteli Holiday Inn. Zamestnávatelia sa na vás tešia v čase od 9:00 do 16:00.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2023 7:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.