reklama

Módna spoločnosť C&A sa má nasťahovať do nových priestorov pri Trnave vo februári 2020

Spoločnosť CTP nedávno podpísala kontrakt so spoločnosťou C&A o prenájme budov v priestoroch trnavského priemyselného a logistického parku. Nové priestory v CTParku Trnava by mala mať C&A k dispozícii od februára 2020. Módny predajca chce novou lokalitou získať a posilniť svoje strategické postavenie i rozvoj v rámci regiónu.

Pôvodné plány spoločnosti C&A počítali s pôsobením v Trnave od jari 2019. Napokon sa tak má stať podľa vyjadrenia šéfa CTP Remona Vosa o necelý rok neskôr.

Spoločnosť CTP, medzinárodný realitný developer, už uzavrela dohodu o prenájme priestorov so známym predajcom módy, spoločnosťou C&A.

FOTO: CTP

V areáli priemyselného CTParku v Trnave bude mať spoločnosť C&A prenajatých až 50 000 metrov štvorcových.

„Nové priestory budú nájomcovi k plnému užívaniu odovzdané vo februári 2020,“ uvádza sa vo vyjadrení CTP, ktoré spoločnosť zverejnila 30. septembra 2019.

Developer CTP postaví pre nájomcu halu a administratívnu budovu. Spolu s dvojpodlažným mezonetom tak vznikne pre C&A variabilný a efektívny priestor pre podnikanie a zásobovanie svojich maloobchodov.

„Som veľmi rád, že spoločnosť C&A vníma pozíciu a priestory v CTParku v Trnave za strategicky zaujímavé a pridala sa tak k ďalším spoločnostiam, ktoré vidia a chcú využiť potenciál, ktorý im tento park prináša. Verím, že im naše priestory, v ktorým budú mať svoje distribučné a logistické centrum, pomôžu podporiť ich stratégiu a ďalší rozvoj,“ povedal Remon Vos, CEO spoločnosti CTP.

CTPark Trnava dbá aj na environmentálny a ekologický aspekt. Súčasťou CTParku v Trnave sú totiž aj zelené plochy a zelené vegetačné strechy. Zelená strecha bude aj v novovytvorených priestoroch, ktoré bude mať k dispozícii spoločnosť C&A.

CTPark Trnava sa nachádza len 5 kilometrov od Trnavy a 50 kilometrov od Bratislavy a je situovaný v blízkosti spoločnosti PSA Peugeot Citroen. „Svojou polohou je ideálnym a strategickým miestom pre vytvorenie distribučných i logistických centier viacerých spoločností,“ pripomína developerská organizácia.

Módna značka pred časom avizovala, že v Trnave zamestná vyše 300 ľudí. Aké bude skutočné číslo, ukáže až čas.

Podľa pôvodne zverejnených plánov mala C&A uzatvoriť distribučné stredisko v Novom Meste nad Váhom a kompletne zmeniť logistiku, IT a distribúciu tovaru.

V Novom Meste nad Váhom však napokon firma uzavrela nový nájomný kontrakt platný do konca roka 2023.

FOTO: CTP

Ulož ako PDF
Napísal 30. septembra 2019 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Módna spoločnosť C&A sa má nasťahovať do nových priestorov pri Trnave vo februári 2020”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.