reklama

Americko – slovenská firma chce postaviť športové centrum za pol miliardy korún

Pred niekoľkými mesiacmi prišla spoločnosť Trnavské športové centrum. s.r.o., na radnicu s myšlienkou postaviť na území mesta rozsiahly oddychovo – relaxačný areál s dominanciou rekreačného športu. Mesto Trnava vyčlenilo spoločnosti pozemok na Bratislavskej ceste, kde má podľa plánov tejto americko – slovenskej spoločnosti vyrásť na ploche asi 5000 m2  okrem iného aj 50 – metrový krytý olympijský bazén, detský aktívny svet, ihriská pre plážový volejbal, dopravné ihrisko, squashové dvorce, golfový trenažér, kongresová sála, štyri desiatky apartmánov, posilňovňa, sauna, wellness či telocvičňa, to všetko v predpokladanom investičnom náklade približne 500 miliónov korún bez DPH.
Podľa našich informácií spoločnosť dnes pripravuje projektovú dokumentáciu a pracuje na definitívnej podobe a umiestnení športového centra. Následne by malo dôjsť k samotnej realizácii stavby.

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2007 22:29. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.