reklama

Gymnázium A. Merici chce do konca roka postaviť vo svojom areáli novú telocvičňu

Do konca roka 2019 by mala vyrásť v areáli Gymnázia Angely Merici v centre Trnavy nová telocvičňa.

Škola aktuálne hľadá prostredníctvom verejnej súťaže firmu, ktorá telocvičňu postaví. Do prvej súťaže vyhlásenej v júli sa nikto neprihlásil, gymnázium preto spúšťa vo štvrtom augustovom týždni opakovaný tender na zhotoviteľa zámeru.

V prípade úspešného verejného obstarávania by mala nová telocvičňa situovaná vo dvore stáť ešte v tomto roku.Telocvičňu postavia vo dvore školy

FOTO: GAM

Škola už disponuje stavebným povolením. Projekt pozostáva z dvoch prepojených objektov – telocvične a hygienického zázemia so šatňami náraďovňou, sprchami, toaletami, kabinetom či kotolňou.

Budovy telocvične so zázemím sú navrhnuté s rozmermi 34 x 15 metrov, objekty budú jednopodlažné, zastrešené čiastočne sedlovou a plochou strechou.

Predpokladané náklady na výstavbu predstavujú 200-tisíc eur s DPH.

Telocvičňa bude primárne slúžiť študentom gymnázia, no škola počíta vo vyhradenom čase aj so sprístupnením športoviska pre verejnosť.

MAPA: Pohľad do priestoru, kde bude stáť nová telocvičňa, z Dolnopotočnej ulice

Ulož ako PDF
Napísal 23. augusta 2019 10:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.