reklama

Trnavský jarmok bol v zisku takmer 1,4 milióna

Odbor dopravy a komunálnych služieb pod vedením Jozefa Jakubca predložil poslancom mestského zastupiteľstva konečné zúčtovanie Tradičného trnavského jarmoku (TTJ) 2007.
Z materiálu vyplýva, že náklady na usporiadanie podujatia predstavovali takmer 2,9 milióna korún, príjmy dosiahli viac ako 4,2 milióna. Zisk mesta ako organizátora jarmoku dosiahol 1,36 milióna korún.
V rámci TTJ 2007 bolo pripravených 293 predajných miest pre komerčný predaj, 29 pre ostatné druhy predaja (jadierka, pukance, balóny…), 54 stánkov s občerstvením a 129 drevených stánkov na pešej zóne a Trojičnom námestí určených pre remeselníkov a ľudových výrobcov.

Ulož ako PDF
Napísal 21. februára 2008 1:01. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.