reklama

Pri Špačinciach bude možno logistické centrum

Logistické a distribučné centrum ľahkého priemyslu a colný sklad by mali v budúcnosti vyrásť v katastri obci Špačince. Centrum má tvoriť manipulačný a distribučný uzol s nadregionálnou pôsobnosťou, ktorý bude poskytovať širokú škálu logistických služieb pre slovenských a zahraničných zákazníkov z oblasti trnavského, trenčianskeho a bratislavského regiónu, ako aj z priľahlých oblastí Rakúska, Česka a Maďarska.

Podľa slov starostu obce Ľubomíra Matláka obec nemá v súčasnosti konkrétne informácie o tom, kedy by investor chcel začať s výstavbou. „My v súčasnom štádiu komunikujeme iba s majiteľom pozemku, ktorý si sám vybavuje všetky formality týkajúce sa zmeny Územného plánu. Obecné zastupiteľstvo dalo majiteľovi pozemku kladné stanovisko k jeho zámeru už pred dvomi rokmi,“ uviedol Ľ. Matlák. Logistické centrum bude situované len asi štyri kilometre od Trnavy pred Špačincami na ľavej strane v smere jazdy do obce. Popri dopravných, manipulačných a skladovacích službách bude vykonávať aj činnosti spojené s komplexným zabezpečením distribúcie výrobkov Súčasťou centra i objekt pre administratívu a sociálna budova s údržbárskou dielňou.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2008 0:34. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.