reklama

O rok chcú stavať v Trnave nové byty za pol miliardy

Až 250 nových bytov plánuje postaviť bratislavská spoločnosť KP Development na Mikovíniho ulici v Trnave. Súčasťou projektu za pol miliardy korún budú okrem bytov v päť až osempodlažných objektoch aj polyfunkčné priestory v prízemí určené pre obchod a služby.Výstavba by mala podľa zverejnenej dokumentácie začať v roku 2009, predpokladané ukončenie stavby je naplánované na rok 2011.

Spoločnosť KP Development, ktorá pripravuje výstavbu štyroch obytných blokov s 250 bytmi na Mikovíniho ulici (pozemok za CKD Marketom), nie je v Trnave neznámou. Jej aktuálna investícia do bytového domu Casalle na Prednádraží je tesne pred dokončením.
Obytný súbor Mikovíniho sa má rozprestierať na pozemkoch o rozlohe 11 500 m2. K 250 bytom a podnikateľským priestorom bude prináležať 334 odstavných miest pre autá. Až 262 parkovacích miest bude situovaných v podzemných garážach, 72 v blízkosti obytných blokov na povrchu.
Priemerná rozloha jedného bytu bude 55 m2, celková úžitková plocha objektov presiahne 17-tisíc metrov štvorcových plochy.

Foto: KP Development

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2008 0:14. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.