reklama

Symboly komunizmu sa v Trnave vrátili po rokoch späť na výslnie

Reklama amerického gigantu Amslico dlhé roky milosrdne skrývala pred očami verejnosti veľkoplošnú mozaiku vytvorenú socialistickými umelcami, ktorú dali súdruhovia osadiť na rožný činžiak križovatky pri Bernolákovej bráne na Hospodárskej ulici v Trnave.
Lenže – reklama pred niekoľkými dňami po približne ôsmich rokoch opustila svoje miesto, čím dala opäť vyniknúť kosáku, kladivu a nekompromisným milicionárom vyobrazeným nad veľavravným dátumom 1948.
Teraz neviem, či sa na pôvodné miesto vráti reklama poisťovne, alebo na barák vylepia iný veľkoplošný billboard. Osobne ale dúfam, že tá odporná oštara, pripomínajúca neblahé časy boľševika, z očí Trnavčanov čím skôr opäť zmizne.
Najlepšie na večné časy. A nikdy inak.

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2008 21:50. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.