reklama

Historické klenoty na kolesách vyrazili na Trnavských 100 km. Do mesta sa vrátili v sobotu

Už po pätnásty raz sa v centre mesta zišli majitelia historických automobilov na tradičnom zraze Trnavských 100 km.

Spod mestskej veže odštartovalo do partnerskej Břeclavi na Morave viac ako tridsať nádherných automobilových veteránov v sprievode asi desiatky historických motoriek.

Atmosféru uplynulých desaťročí si okrem samotných účastníkov zrazu vychutnávali aj stovky Trnavčanov.

Zberatelia nádherných klenotov na dvoch či štyroch kolesách sa prišli aj v tomto roku popýšiť mnohými skutočne vzácnymi exemplármi.Na štarte Trnavských 100 km sa predstavili okrem iných aj značky Aero, Tatra, Praga, Mercedes, Chevrolet, Princess, Buick, Dodge, Škoda, Tatra, Citroen, Morgan, Packard Eight, Ford a ďalšie.

V kolóne nechýbali vozidlá, ktoré brázdili cesty v Európe či za oceánom už v dvadsiatych rokoch minulého storočia.

Pre tých, ktorí v piatok dopoludnia z rôznych dôvodov nemohli prísť do centra mesta a pokochať sa nádhernými veteránmi, máme dobrú správu.

Konvoj historických vozidiel sa vráti do Trnavy v sobotu 18. augusta. Na parkovisku pri reštaurácii Relax pobudne od 13. do 16.30 hodiny.

Fotogaléria:

Ulož ako PDF
Napísal 17. augusta 2012 11:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.