reklama

Historické skvosty na kolesách vyrazia z námestia na Trnavských 100 km v piatok predpoludním

Jubilejný 20. ročník stretnutia majiteľov historických vozidiel Trnavských 100 km odštartuje z Trojičného námestia v piatok 11. augusta 2017. Veteránsky konvoj sa vráti do Trnavy v sobotu popoludní.

Viac ako štyri desiatky automobilových veteránov aj trinásť historických motocyklov uvidia návštevníci centra mesta na štarte podujatia Trnavských 100 km.

Ako poznamenal jeden z organizátorov akcie Miloš Krištofík z Klubu historických vozidiel Oldtimer Club Trnava, v rámci 20. ročníka sa veteránskej rely zúčastní množstvo zaujímavých a cenných exemplárov.

„Ťažko vyzdvihnúť jednotlivé zúčastnené autá, pretože všetky sú cenné a nádherné, ale medzi najväčšie skvosty budú iste patriť napríklad 16-valcový Cadillac z roku 1930 či Bugatti 57,“ poznamenal M. Krištofík.

Ilustračné foto

Nablýskaných krásavcov bude odprevádzať na štarte dvojdňového podujatia verejnosť na Trojičnom námestí od 10. hodiny.

Tento rok čaká účastníkov akcie trasa južnou časťou Slovenska. V piatok vyrazia z Trnavy v smere na Zavar, Sereď, Šaľu, Palárikovo, Šurany a Podhájsku do kaštieľa v obci Belá.

V sobotu 12. augusta pokračuje veteránsky konvoj do Štúrova, navštívi Ostrihom a cez Vráble, Nitru, Rišňovce a Hlohovec sa vráti naspäť do Trnavy.

Historické skvosty si tak Trnavčania budú môcť pozrieť aj v sobotu v čase od 16. do 17. 30 hodiny na parkovisku pred Relaxom na Rybníkovej ulici.

Ulož ako PDF
Napísal 9. augusta 2017 11:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.