reklama

Z námestia odštartuje konvoj historických vozidiel na Trnavských 100 km

Pätnásty ročník Zrazu historických vozidiel Trnavských 100 km odštartuje v piatok 17. augusta o 9.30 hodine z Trojičného námestia.

Priaznivci automobilových veteránov budú mať príležitosť uvidieť zblízka krásne historické vozidlá nielen v piatok dopoludnia, ale aj o deň neskôr od 13. do 16.30 hodiny na parkovisku pri reštaurácii Relax.

Podujatie organizuje Klub historických vozidiel Oldtimer Trnava.

Majitelia áut, ktoré brázdili cesty už pred mnohými desaťročiami, vyštartujú v piatok z Trojičného námestia po trase v smere na Trstín, Bukovú, Šaštín-Stráže až do Břeclavi. Spiatočná cesta povedie cez Malacky, Pernek, Modru a Častú do Smoleníc. Na zámku je stanovený cieľ prvej etapy. Veterány sem dorazia po 17. hodine.

V sobotu 18. augusta vyrazí kolóna naleštených krásavcov o 9.15 hodine na Jahodník. Pred jaskyňou Driny sa uskutoční prezentácia až do 12. hodiny. Zo Smoleníc sa konvoj presunie cez Trstín, Dechtice a Kátlovce do Trnavy na už spomínané parkovisko Relax na Rybníkovej ulici, kde pobudne od 13. do 16.30 hodiny.

Záverečné kilometre 15. ročníka budú smerovať cez Boleráz späť k Smolenickému zámku, kam sa pelotón presunie o 17.15 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 15. augusta 2012 8:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.