reklama

Automobilové veterány odštartujú v rámci Trnavských 100 km z námestia v piatok, stretnúť ich môžete aj na cestách v regióne

Už po 21. raz sa v Trnave stretnú majitelia a obdivovatelia automobilových veteránov. Kolóna historických vozidiel odštartuje z Trojičného námestia v rámci podujatia Trnavských 100 km v piatok 17. augusta 2018 o 10. hodine. Pred štartom si v centre mesta približne 50 nablýskanách krásavcov na dvoch aj štyroch kolesách môže zblízka poobzerať verejnosť.

Ako poznamenal Miloš Krištofík z Klubu historických vozidiel Trnava, ktorý zraz organizuje, na štart sa tento rok postaví viac ako štyridsať automobilových veteránov a spolu s nimi vyrazí na cesty v blízkom aj vzdialenejšom okolí Trnavy päť veteránskych motoriek.

Podujatie je rozdelené do dvoch dní. Kto nebude mať možnosť pozrieť si historické vozy v piatok predpoludním, jeho šanca príde v sobotu 18. augusta od 16. do 17. hodiny, kedy sa kolóna zastaví na parkovisku pred Relaxom na Rybníkovej ulici.

Ilustračné foto

Trasa vyhliadkovej jazdy povedie v piatok po štarte z Trojičného námestia na Bučany, cez Trakovice, Hlohovec a Kľačany, Čeladice, Veľké Ripňany pri Topoľčanoch, na Čertovu Pec, do Piešťan, Vrbového a pod kopčekmi Malých Karpát cez Chtelnicu, Dechtice, Naháč a Trstín sa historický konvoj dostane do Smoleníc, kde je o 17. hodine predpokladaný príjazd a cieľ prvého dňa.

V sobotu vyrazia účastníci Trnavských 100 km o 9. hodine zo Smoleníc smer Horné Orešany, Suchá nad Parnou, Trnava, Ružindol, Budmerice, Cífer, Slovenská Nová Ves, Sládkovičovo do Jahodnej.

Naspäť do Trnavy sa budú vracať cez Galantu, Sládkovičovo, Abrahám, Majcichov a Zeleneč s príjazdom okolo 16. hodiny pred Relax na Rybníkovej.

Asi po hodinovej prestávke zamieri konvoj do Smoleníc, kde je cieľ podujatia približne o 17.30 hodine.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2018 10:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.