reklama

Kruhovú križovatku na Bučianskej opravia

Jednu z najstarších okružných križovatiek na území Trnavy čaká rekonštrukcia povrchov a poškodených ostrovčekov.
Významný dopravný uzol, permanentne vyťažený nielen osobnou, ale najmä nákladnou dopravou bude počas víkendu v dňoch 27., 28. septembra, a následne o týždeň neskôr 4. a 5. októbra čiastočne uzatvorený. Podľa vyjadrenia Slovenskej správy ciest rekonštrukcia poškodenej križovatky si vyžiada dopravné obmedzenia. V čase obnovy povrchov v strede križovatky bude doprava presmerovaná do obdobočovacích pruhov.
V čase čiastočnej uzávierky križovatky dôjde aj k odkloneniu mestskej hromadnej dopravy. Podľa mesta Trnava „v prvej fáze nebude možné prejsť priamo z ulice Vl. Clementisa na Veternú a naopak. V tomto smere nebude počas uzávierky premávať ani mestská autobusová doprava, resp. nebudú obsluhované autobusové zastávky pri obchodnom dome a pred Strediskom sociálnej starostlivosti na Clementisovej ulici“.

Ulož ako PDF
Napísal 26. septembra 2008 0:17. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.