reklama

Plánovaná kruhová križovatka Bratislavská – Strojárenská je v územnom konaní

Rekonštrukcia križovatky ulíc Bratislavská – Strojárenská pri výrobných závodoch Johns Manville či Sachs je už v územnom konaní. Pomerne nebezpečný úsek na okraji mesta v smere do Hrnčiaroviec chce mesto eliminovať výstavbou kruhovej križovatky. Súčasťou investície rozdelenej na viacero etáp je aj rekonštrukcia komunikácie na Strojárenskej ulici. Nová kruhová križovatka bude mať vonkajší priemer 45 metrov, šírka jazdného pásu bude 5,5 m a polomer stredového ostrovčeka bude 14,5 m. Križovatka bude vybudovaná z časti na spevnených plochách jestvujúcej komunikácie. Križovatka bude mať päť vetiev. V rámci stavby budú riešené chodníky pre peších, cyklochodník, priechody pre chodcov a sadové úpravy.

Foto: maps.google.com

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2008 12:40. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.