reklama

M.A.D. Party – Halloween špeciál – zabudni na mainstream

Chýba ti poriadna zábava, už si presýtený klasických diskotékových odrhovačiek, chceš zažiť atmosféru idúcu do husta a zatancovať si na tie najlepšie songy všetkých čias? Tak príď v sobotu 1. novembra do trnavského Art Klubu na piate pokračovanie obľúbenej multižánrovej akcie M.A.D. Party.
Ako už mnohí z vás vedia M.A.D. Party je tou správnou alternatívou voči mainstreamovým akciám. Tu si každý hudobný fajnšmeker príde na svoje a zabaví sa do sýtosti, pretože iba na M.A.D. Party si môžete vychutnať live multižanrové sety djskej trojice Spino, Shakul a Spank namixované  zo známych i menej známych pesničiek rôznych hudobných štýlov ako sú  Rock ‚n‘ Roll, Synthpop, Oldies, Electro, Punk, Classic Rock, Swing, Folk popreplietané novodobejšími klubovými žánrami ako su DnB, House, Funk, Hip Hop..
A kedže v sobotu 1.11. je sviatok všetkých svätých a noc predtým sa vo veľkom oslavuje Halloween, tak sa organizátori rozhodli poňať piaty diel M.A.D. party v Halloweenskom duchu. Preto bude samozrejmosťou Halloween výzdoba a dúfam aj bláznivé Halloween kostýmy zabávajúcich sa. Tí najoriginálnejší budú náležite odmenení. Pre upresnenie dodávame, že party začína o 21:00 a vstupné v Halloween kostýmoch je 50,-SK a bez kostýmu 80,-Sk.

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2008 21:37. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.