reklama

Na Prednádraží začnú čoskoro s výstavbou parkoviska a prepojovacej komunikácie

Približne tri desiatky nových parkovacích miest postaví mesto Trnava ešte do konca tohto roku na hranici ulíc Mozartova a Beethovenova. Aktuálna investícia mesta bude pokračovaním výstavby parkoviska spred asi dvoch rokov, kedy časť pozemku základnej školy na Mozartovej ulici využili na realizáciu nového parkoviska.
„Stavebné práce zahájime v priebehu novembra a do konca tohto kalendárneho roka bude parkovisko odovzdané do užívania. Vznikne tu do tridsať nových parkovacích miest a zároveň dôjde aj k prepojeniu Mozartovej ulice s vonkajším cestným okruhom na Beethovenovej ulici pri železničnej trati,“ vysvetlil zámer mestského úradu vedúci odboru investičnej výstavby Ing. Dušan Béreš. Nové možnosti parkovania využijú najmä obyvatelia troch trinásťposchodových vežiakov situovaných pri obchodnom centre Casalle.

Ulož ako PDF
Napísal 24. októbra 2008 21:29. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.