reklama

Začala výstavba prepojovacej komunikácie Hornopotočná – Pekárska

V minulých dňoch sa začala avizovaná výstavba novej prepojovacej komunikácie medzi Hornopotočnou a Pekárskou ulicou.

Súčasťou projektu, ktorý bude dokončený ešte v tomto roku, má byť aj realizácia prvých približne dvoch desiatok spevnených parkovacích miest. Ďalšiu asi stovku parkovacích miest plánuje mesto vydláždiť v roku 2011. Použitá bude rozoberateľná dlažba.

Pozemok pri Trnavskej univerzite sa stal aj predmetom predvolebných ambícií trojice primátorských kandidátov.
Vladimír Butko, Jozef Pobiecký aj Bystrík Stanko svorne považujú za ideálne riešenie v tejto lokalite výstavbu oddychového priestoru vo forme parku na povrchu a viacpodlažného podzemného parkoviska.

Tlačový tajomník mesta Trnava Pavol Tomašovič sa začiatkom októbra pre trnava-live.sk vyjadril, že „z pohľadu mesta je najideálnejšou možnosťou výstavba podzemného parkoviska a parčíku na povrchu. V čase hospodárskej recesie však na takýto projekt nie je jednoduché nájsť investora, preto budeme čakať, či niekto o podobný projekt prejaví záujem“.

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2010 0:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.