reklama

Na Zelenečskej začala výstavba nových parkovacích miest a chodníkov

Odbor investičnej výstavby začína rekonštruovať parkovisko na Zelenečskej ulici č. 97-107. Zámerom je zväčšiť kapacitu parkoviska na 70 parkovacích miest. O pripravovanom projekte sme informovali ešte v júni.

„Parkovisko bude obojstranné s prístupovými komunikáciami a s kolmým radením vozidiel. Povrch komunikácie a parkovacích miest tvorí betónová dllažba. Odvodnenie je zabezpečené cez odlučovač ropných látok do kanalizácie. Pretože parkovisko sa bude rozširovať, asfaltový chodník sa rozoberie a vybuduje bližšie k obytnému domu. Nový chodník bude z liateho asfaltu a široký 2,5 metra. Ďalší chodník pozdĺž parkoviska bude mať povrch z betónovej dlažby a šírku 1,5 metra. Pribudne aj nové verejné osvetlenie,“ informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Ako súčasť sadových úprav vznikne zelený pás rovnobežný s parkoviskom a zelené dopravné ostrovčeky.

Ulož ako PDF
Napísal 21. septembra 2010 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.