reklama

Výstavba nových parkovacích miest Na Hlinách odštartovala

Odbor investičnej výstavby Mestského úrade v Trnave žiada obyvateľov obytných domov a Hlinách č.45-55, aby od 16. augusta 2010 neparkovali svoje vozidlá v priestore vyznačenom na mapke. V tejto lokalite sa bude realizovať výstavba nového parkoviska. Stavebné práce budú prebiehať postupne v dvoch etapách od 16. augusta 2010 do 15. októbra 2010.

Ako sme informovali v článku z 23. júna 2010, pri reštaurácii Kysuca pribudne do dvadsať nových parkovacích miest.
Prostredníctvom stavebných úprav dôjde k zásadným zmenám v usporiadaní parkovania v tejto lokalite.Celkový počet parkovacích miest sa tu zvýši na 53.
Ulož ako PDF
Napísal 14. augusta 2010 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.