reklama

V júni pribudne na Golianovej 22 parkovacích miest, na Zátvore odovzdali sedem

Dvadsaťdva nových parkovacích miest pribudne v júni na sídlisku Linčianska na Ulici generála Goliana, informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Na tento účel poslúži časť súčasného dvora zberných surovín s plochou približne 45 x 29 m, ktorá bude oddelená novým oplotením.

Ako sme informovali v novembri minulého roka, mesto si od spoločnosti Zberné suroviny prenajíma na základe dohody časť pozemkov zberne za symbolické euro ročne.

zberne-suroviny-goliana
stromy-goliana
Na hornej snímke celkový pohľad na lokalitu, dolu novovysadené stromy

Kolmo vyznačené parkovacie miesta budú mať šírku 2,4 metra a dĺžku 5,25 metra. Dobudovaná bude aj spevnená príjazdová plocha. Obslužná komunikácia bude mať šírku 6 metrov.

Doprava bude usmernená zvislým dopravným značením. Za účelom ozelenenia nového parkoviska vysadila samospráva v predstihu na vonkajšom obvode areálu zberných surovín osemnásť odrastených stromov, ktoré v dospelosti vytvoria rozložité koruny,“ uvádza referát komunikácie trnavskej radnice.

Ďalších sedem parkovacích miest pribudlo aj na nároží ulíc Veternej a Olympijskej, práce na ich ukončujú práve v týchto dňoch.

Parkovisko z troch strán ohraničujú chodníky a príjazdová cesta do sídliska. Povrch je z drenážnej dlažby.

veterna-parkovacie
Finišujúce práce na sídlisku Zátvor

Foto: mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2013 10:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.